Anasayfa / Genel / Sevgili Konuklar

Sevgili Konuklar

Sevgili Konuklar;

Bu siteyi hayata geçirmekle amacımız, Kürkçü Köyü’nün doğasını, tarihini, ekonomik ve kültürel yapısını kısmen de olsa tanıtabilmek; çeşitli nedenlerden dolayı birbirinden uzaklaşıp zamanla ayrı kalmış olan köylülerimizi sanal ortamda da olsa bir araya getirebilmektir.

Bunun yanı sıra dernek faaliyetlerimizi, yönetim kurulu kararlarımızı, köyümüz-köylülerimiz hakkında duyurularımızı ve gerekli olduğuna kanaat getirdiğimiz duyuruları sizlere ulaştırabilmektir.

“Konuk defteri” sayfamız aracılığıyla sizlerden gelecek makale, hikaye, hiciv, şiir, öykü ve yayınlanmasında yasal olarak suç teşkil etmeyen, başkalarının kişilik haklarına hakaret etmeyen her türlü yazıları sizlere sunmaktayız.

Sayfamızın siyasi çizgisi, özelde köyümüzün-köylülerimizin hak ve çıkarları için, genelde hak ve özgürlüklerinin, demokrasinin, fikir özgürlüğünün, insan haklarının özümsendiği ve bir yaşanabildiği toplumun yaratılması doğrultusundadır.

Sayfamız hiçbir partinin, dinin, ya da bir örgütün çatısı altında değildir ve çerçevede çalışmayacaktır. Ancak yukarıdaki amaçlar doğrultusunda faaliyet yürüten demokratik parti ya da kitle örgütleriyle birlikte hareket edilebilecektir.

Saygılarımızla
Kürkçü Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği

ilginizi çekermi ?

KAHVALTILI BULUŞMA

Değerli site izleyicileri; Köy dernek yönetimi kurulu olarak dernek binamızda İstanbuldaki üyelerimizle birlikte 21 Kasım …

Bir cevap yazın