Anasayfa / Hüseyin Şahin / Avrupa görmüşlüğü

Avrupa görmüşlüğü

Avrupa Görmüslügü
Birkaç gündür siteye giremiyordum. Bu gün girdiğimde hareketlenme gördüm. Kod ismi Erol TAŞ olan dostumuz yine bildik tarzıyla bir sataşmaya ihtiyaç duymuş. Amacı farklı bile olsa dikkatle seçilmemiş ve hakaret kabul edilebilecek cümlelerle olumsuz bir ruh hali sergilemiş. Her fırsatta ne kadar çok bilgili olduğunu sezdirmeye çalışmasına ve AVRUPA GÖRMÜŞLÜĞÜNE rağmen hoş olmayan bir üslup kullanmış.
Tekrar ediyorum amacı farklı bile olsa bu tarz dil kullanımı, farklı tepkileri de haklı çıkarır ve kırılmalar yaşanabilir. Biraz daha dikkat.
Eğer aklımıza yazacak doğru dürüst bir şey gelmiyorsa, ille yazmış olmak için yazmayalım.
Yazıda yalnız Kürkçü’ lüleri rencide edecek cümlelerle yetinilmemiş, yıllardır mücadelesi verilen ve aklı başında olan herkesin karşı çıktığı ZORUNLU Din Dersi uygulamasına karşı mücadele edenlerde Tİ ye alınmış gibi. Farklı görüşlerimizin olması bize farklı görüşe sahip insanların mücadelesini küçümseme hakkı vermez. Görüşlerimizi ortaya koyarız. Onaylayan olur eleştiren olur. Kabul etme olgunluğunu gösteririz.
Yılanlı Dağına çıkışı, yükseklik ölçüsüyle ve sadece taşların üzerine çıkmak olarak algılamak yerine, beraberce yapılan bir eylem olarak algılamak, bunun güzelliğini yaşamak; GÜZEL BE KARDEŞİM. Bu dağ Everest olsa ve tek başına çıksan, inan bu kadar haz duyamaz, bu kadar çok dillendiremezsin.
Birkan’ ın ilk kez sükunetini bozduğuna tanık oluyorum. Sakin ol yeğenim. Yazı Mamo BARAN’ a hitaben yazılmış. Bakalım yanıt ne olur.
Herkese sevgilerimle

ilginizi çekermi ?

ALEVİ BEKTAŞİ FEDERASYONU´NUN BÜTÇE´DEN PARA TALEP ETMESİ ÜZERİNE HATIRLATMA

ALEVİ  BEKTAŞİ  FEDERASYONU´NUN  BÜTÇE´DEN PARA  TALEP ETMESİ  ÜZERİNE  HATIRLATMA DOGRU ÖNDERLİK BASARININ ANAHTARIDIR Alevilik ve …

Bir cevap yazın